dltc
16 بهمن 1401 - 15:34

۱۱ مسجد در بهاباد میزبان مراسم اعتکاف/۵۰۰ نفر معتکف شدند

یزد- رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بهاباد از برگزاری مراسم معنوی اعتکاف در ۱۱ مسجد در سطح شهر و روستاهای بهاباد خبر داد.

حجت الاسلام حسین حاتمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف در بهاباد و میزبانی ۱۱ مسجد از معتکفان گفت: ۵۰۰ نفر از شهروندان بهاباد معتکف شدند.

وی از هیئت امنای مساجد شهرستان و تمامی دست اندرکاران برگزاری مراسم اعتکاف رجبیه قدردانی کرد و افزود: امیدواریم این مراسم، باشکوه و به بهترین نحو ممکن در سطح شهرستان برگزار شود.

حاتمی با بیان اینکه دشمنان از هر حربه‌ای برای کمرنگ کردن معنویات جامعه و تغییر باورهای دینی جوانان استفاده می کنند، بیان کرد: معنویت نیازهای خاص انسان را برطرف می کند و باید از فرصت اعتکاف در تقویت این روحیه استفاده شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بهاباد عنوان کرد: برگزاری حلقه‌های معرفت، کرسی‌های تلاوت قرآن‌کریم، اقامه نماز جماعت، برگزاری سخنرانی مذهبی، مولودی خوانی و برگزاری گفتمان دینی با موضوعات مختلف از جمله برنامه‌های در نظر گرفته شده در این مراسم معنوی است.

وی افزود: همچنین برای دانش آموزان معتکلف دو مسجد در سطح شهر و روستاها در نظر گرفته شد که در این مساجد شاهد حضور دهه هشتادی‌ها هستیم.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1020272